RU

Костенко здивований "кризотворчими" здібностями Тимошенко

24.10.2008, 15:40

Лідер Української народної партії Юрій Костенко вважає, що обидва уряди - 2005 року і нинішній, очолюваний Юлією Тимошенко, здатні створювати кризи.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі УНП, Ю. Костенко відзначив, що у 2005 році уряд Ю. Тимошенко "створив енергетичну кризу, збільшив податки на мале підприємництво, ввіз в Україну дешеве імпортне м'ясо і очеретяний цукор, в результаті - поклав на лопатки українського виробника". "У 2008 році так зване зміцнення української гривні боляче вдарило по металургії, хімічній промисловості, яка постачає понад 60% експортної продукції України тощо", - відзначив політик.

Аналізуючи вплив світової фінансової кризи на економіку України, Ю. Костенко вказав на непідготовленість до неї уряду, незважаючи на те, що "ще рік тому у США почали розвалюватися інвестиційні піраміди і уряди інших країн готували пакет антикризових заходів".

"Український уряд був не підготовлений до цього, і сьогодні дописався до того, що пропонує подолати кризу через... продаж держмайна", - сказав лідер Української народної партії.

Досьє на Юрія Костенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини