RU

Костенко розповів, до чого може призвести союз БЮТ і Партії регіонів

09.12.2008, 16:15

Створення коаліції БЮТ і Партії регіонів призведе до "величезних національних втрат". Так вважає лідер УНП Юрій Костенко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі УНП, Ю. Костенко наголосив: "Такий тандем не буде зацікавлений у розвиткові економіки, застосуванні антикризових заходів, тому що ці політичні сили представлені інтересами найпотужнішого капіталу. Відбудеться максимальна здача національного інтересу північному сусідові - Росії. Конституційна більшість дозволить їм принципово змінювати конституційні положення, навіть робити конституційний переворот, якщо йтиметься про вибори глави держави".

Враховуючи це, "кращою для держави і державності була б коаліція НУНС, БЮТ і Блоку Литвина", - підсумував Ю. Костенко.

Нагадаємо, раніше сьогодні В. Кириленко заявив, що НУНС закликає почати переговори щодо створення коаліції з БЮТ і Блоком Литвина. "Беручи до уваги всі обставини внутрішньопарламентські, зовнішньопарламентські і навіть зовнішньополітичні, ми зобов'язані почати консультації про створення іншої коаліції, а саме - коаліції у складі "Нашої України", Блоку Литвина і Блоку Тимошенко", - сказав він.

Коаліціада-2008: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини