RU

Костенко розповів, чому БЮТ і ПР так і не домовилися

11.06.2009, 11:23

БЮТ і Партія регіонів, за якими стоять інтереси конкретних олігархів, не можуть об'єднатися через відсутність ідеологічного підґрунтя для співпраці. Про це заявив народний депутат України, лідер Української народної партії (УНП) Юрій Костенко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі УНП, парламентар заявив: "Кожний з "грошових мішків", незалежно від того, знаходиться він у БЮТ чи в Партії регіонів, - зацікавлений перемогти конкурента, а не співпрацювати з ним. Єдиним "мірилом" їхньої діяльності, а також мегаблоків, які стоять за ними, є кількість грошей", - наголошує депутат.

Водгочас, за його словами, "неможливо подолати системні суперечності між лідером опозиції і Прем'єром щодо широкомасштабних політичних перетворень, оскільки ні той, ні інший не хочуть бути заручниками політичних ігор суперника".

Нагадаємо, 7 червня В.Янукович заявив, що його політична сила не вступить у коаліцію з Блоком Юлію Тимошенко. У своєму телевізійному зверненні до народу В.Янукович вказав, що не може погодитися зі зміною до Конституції України, згідно з якою глава держави має обиратися депутатами Верховної Ради. Лідер Партії регіонів виступає за всенародні вибори Президента.

У телезверненні у відповідь до народу Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що вибори Президента в Верховній Раді не були принциповою позицією БЮТ у переговорах з Партією регіонів. За її словами, у п'ятницю, 5 червня, лідер Партії регіонів В.Янукович запропонував "екзотичну норму Конституції", за якою у виборах Президента не може брати участь кандидат молодший за 50 років.

Юрій Костенко: біографія і добірка новин>>>
Створення коаліції БЮТ і ПР: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини