RU

Кость Бондаренко назвав партії, які пройдуть до Верховної Ради

10.10.2008, 08:35

Передумов для зриву парламентських виборів немає, можливе тільки перенесення дати, що може залежати від відсутності фінансування або невкомлектованості дільниць. Таку думку висловив політолог, директор Київського інституту проблем управління ім. Горшеніна Кость Бондаренко.

Як повідомляє прес-служба СПУ, політолог повідомив, що, згідно з соціологічними дослідженнями, що проводяться у жовтні, до Верховної Ради пройдуть п'ять політичних сил: Блок Юлії Тимошенко (25%), Партія регіонів (23%), блок "Наша Україна", який, швидше усього, буде називатися "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна" (7%), Блок Литвина (7%), Комуністична партія України (6%). На його думку, Партії зелених України і Соцпартії для проходження у парламент треба постаратися під час виборчої кампанії.

За словами К. Бондаренка, позачергові вибори робляться для того, щоб БЮТ пішов в опозицію. Крім того, він передбачив, що на позачергових виборах буде низька явка виборців. "У цьому випадку буде призначено другий тур, наприклад, через два тижні, тоді явка вже буде неважлива, навіть якщо проголосувати прийде тільки 10% населення", - сказав політолог.

Нагадаємо, раніше Президент В. Ющенко підписав Указ Президента "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів" N911/2008. Згідно з документом, вибори відбудуться 7 грудня 2008 року.

Досьє на Костя Бондаренка >>>

Детальніше про резонансні події >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини