RU

Кошти на медикаменти для АТО майже закінчилися - МОЗ

05.08.2014, 13:29
Кошти на медикаменти для АТО майже закінчилися - МОЗ - Фото
Олег Мусій

У державному бюджеті практично не залишилося коштів на медикаментозне забезпечення сил АТО. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Олег Мусій, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Всі ви знаєте, що державна система охорони здоров'я, на превеликий жаль, залишається нереформованою, вона бюджетна, тому ті кошти, які закладені в бюджеті, вже давно використані, і цих коштів, закладених в бюджеті, звичайно, не вистачає, особливо на медикаментозне забезпечення. Їх реально 80% розподіляється на зарплату і 7% - на медикаменти", - сказав Мусій.

"Надання медичної допомоги на вторинному і, умовно кажучи, на третинному рівні, з точки зору Міністерства охорони здоров'я і міністра охорони здоров'я, відбуваються як для України на відносно належному рівні. Високопрофесійні медики в достатній кількості знаходяться як у прифронтових цивільних лікарнях, наприклад, таких, як всім відома Ізюмська лікарня, яка є перевалочним пунктом надання медичної допомоги пораненим бійцям, а також в інших цивільних лікарнях", - сказав він.

Що стосується забезпечення цих лікарень, то найкращим чином, за словами Мусія, проявили себе волонтери: "Вони найбільш активні та оперативні в плані доставки медикаментів, реагування на потреби лікарень і в плані збору заявок через соціальні мережі".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини