RU

Корупція заважає Україні приєднатися до Гаазької конвенції

14.05.2010, 15:33

Основною причиною небажання Німеччини відкликати свої заперечення проти приєднання України до Гаазької конвенції 1961 року, що скасовує вимогу консульської легалізації офіційних документів, є високий рівень корупції в країні. Про це заявив Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ганс-Юрген Гаймзет під час зустрічі з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мін'юсту, Посол зазначив, що негативні рейтинги України щодо рівня корупції в державі, які значно погіршилися протягом останніх п'яти років, породжують недовіру до документів, які подають українські громадяни у дипломатичні установи ФРН.

"У Німеччині є невпевненість, що питання легалізації офіційних документів в Україні відмежоване від такого чинника, як корупція", - наголосив Посол.

Нагадаємо, Міжнародна Гаазька конвенція 1961 року, яка скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, набула чинності для України 22 грудня 2003 року. Із усіх держав-учасниць Конвенції тільки Німеччина виступає проти приєднання до угоди України через ніби наявність значної кількості підробних або фальшивих документів. Відповідно статті 12 Конвенції угода набуває чинності лише у відносинах з державами, які не заперечують проти приєднання конкретної країни до конвенції.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини