RU

Корреспондент назвав Тягнибока особистістю 2012 року

20.12.2012, 12:45
Корреспондент назвав Тягнибока особистістю 2012 року - Фото
Фото: korrespondent.net
Журнал зазначає, що на парламентських виборах у 2012 році праворадикальна партія Олега Тягнибока Свобода набрала за списками 10% голосів виборців. З урахуванням мажоритарників Свобода сформувала четверту за чисельністю фракцію у Верховній Раді (37 мандатів). Настільки високий результат Свободи не міг передбачити ніхто. Це означає, що частина українців хоче мати в Раді не просто опонентів влади, а активну силу, "спецназ опозиції", пишуть журналісти.

"Відчути себе чужими у своїй країні 2,129 млн. чоловік, російсько- та україномовних, зробили те, що вони могли зробити, - скрутили фігу влади і проголосували за саму радикальну опозицію, ВО Свобода. Більше 2 млн. виборців вперше за довгий час дали карт-бланш людям з переконаннями і ідеологією. І не факт, що тим, хто голосував за Тягнибока і Ко, близькі їхні погляди. Факт, що погляди ці не дозволять свободівцям спокуситися грошима і - на думку виборців - перейти в стан ворога", - заявили в журналі.

Кореспондент звертає увагу на те, що Особистість року за версією журналу Корреспондент це не нагорода і не визнання заслуг, а спроба визначити людину, а з нею ідеї та тенденції, що зробили найбільший вплив на життя країни в році, що минає. Крім основного вибору, безпосередньо Особистості року, в цьому номері журнал називає імена десяти осіб, які найбільшою мірою визначали в 2012 році хід подій в Україні.

Нагадаємо, редакція ЛІГАБізнесІнформ проводить власне народне голосування на звання Особистість року. Тут можна взяти участь у голосуванні. Ми вибрали 40 персон, які були дійовими особами головних новин року, що минає в Україні. Ви можете віддати свій голос за або проти кожного з них. Переможця, а також лідерів і аутсайдерів ваших симпатій ми назвемо 26 грудня (голосування триватиме до 18:00, 25.12.12). На даний момент трійка лідерів виглядає таким чином: Ростислав Шапошников (Дорожній контроль) - на першому місце, Богдан Ступка - на другому, і Віталій Кличко - на третьому.

Досьє на Олега Тягнибока
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини