RU

Коротич: Янукович не дає інтерв'ю після питання про Тимошенко

17.02.2013, 14:17
Коротич: Янукович не дає інтерв'ю після питання про Тимошенко - Фото
Коротич и Янукович в Адмінистрації президента (фото - president.gov.ua)

Журналіст Віталій Коротич перестав вести телепередачі за участю президента України Віктора Януковича після запитання про екс-прем'єр-міністрі Юлії Тимошенко.

Як повідомив Коротич в інтерв'ю журналу Афіша, він "дуже цікаво познайомився з Януковичем". "Він ні з ким не хотів говорити, а коли зайшла мова про мене, каже - давай робити передачі. Я відповів: "Тоді так - будемо говорити про що я хочу". І поговорили", - сказав журналіст.

Він зазначив, що зробив за участю Януковича п'ять передач. "Повинно було бути більше, але під час п'ятої я сказав: "Слухайте, Вікторе Федоровичу, якого біса сидить Тимошенко? До неї ж в чергу стоять посли, президенти, а вона сидить. Випустіть її! Що це таке взагалі?! "Він якось зам'явся, щось почав пояснювати... Я кажу: "Значить так, обговорюється питання, чи можна відправити на лікування в Німеччину або в Швейцарію - це важко? А то у вас люди стільки накрали, що вони можуть собі по клініці купити, всю Швейцарію!" - розповів Коротич.

Журналіст повідомив, що після цього у нього виник конфлікт з Ганною Герман, яка тоді була радником та представником Адміністрації президента. "Скінчився запис, і його ця ідеологіня, помічниця по ідеології Ганна Герман, як почала волати: "Як ви не розумієте? Ви в яку політику лізете? Ви не розумієте, що ви робите!" Я послав її на хер, і з тих пір мене більше на цю передачу не запрошують", - зазначив Коротич.

"Але у всіх випадках треба залишатися собою. І з Віктором Федоровичем ми дуже добре налагодили відносини, пару раз з ним вже після тих передач посиділи просто по душах, пообідали. І залишилася репутація", - додав він.

Досьє на Віктора Януковича

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини