Коронавірус вплинув. Один з комітетів Ради так жодного разу і не зібрався

16.06.2020, 13:59
Коронавірус вплинув. Один з комітетів Ради так жодного разу і не зібрався - Фото
Фото: прес-служба Слуги народу/Facebook

З 23 комітетів Верховної Ради тільки один не провів жодного засідання з 1 квітня по 18 травня 2020 року, це - комітет з питань молоді та спорту. Про це повідомляє прес-служба громадської мережі ОПОРА.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За даними ОПОРИ, 11 комітетів провели п'ять і більше засідань, а решта 11 комітетів - в середньому 2-3 засідання за той же період.

"Найбільше засідань провів комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування - вісім", - уточнили в ОПОРІ.

В ОПОРІ додали, що найкращі результати показали комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики (87%), комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (80%) і комітет з енергетики та житлово-комунальних послуг (80% ).

"Вони вчасно анонсували свої засідання, найчастіше проводили в форматі відеоконференцій, активно оновлювали інформацію на сайті комітету, в повному або майже повному обсязі оприлюднили протоколи, стенограми, порядки  денні засідань і статистику відвідування депутатами засідань комітету", - пояснили в ОПОРІ.

Вісім парламентських комітетів отримали менше 50% балів у результаті перевірки за певними індикаторами, вони не отримали бали за оприлюднення відеозаписів і аудіозаписів засідань, протоколів і стенограм засідань, своєчасне анонсування заходів, використання соціальних мереж.

27% балів отримав Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки, який збирався шість разів, чотири з яких - у форматі відеоконференції.

Аутсайдером став комітет з питань свободи слова (30%) і комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва (33%).

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса