RU

Королевська співпрацювала з Адміністрацією президента, - БЮТ

14.03.2012, 16:33
Королевська співпрацювала з Адміністрацією президента, - БЮТ - Фото
Наталія Королевська
Народний депутат, лідер УСДП Наталія Королевська виключена з фракції БЮТ за порушення депутатської етики та співпрацю з Адміністрацією Президента. Про це йдеться в заяві фракції, текст якої має в своєму розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ.

У заяві перераховано три причини, які змусили фракцію прийняти таке рішення. Перша - озвучені журналістами факти "систематичного підкупу Наталією Королевською та її політичною партією засобів масової інформації", що є неприпустимим порушенням депутатської та людської етики, ігноруванням демократичних принципів свободи слова.

Другий момент, який коштував Королевській членства у фракції - неголосування за включення до порядку денного постанови з вимогою негайно виконати рекомендації ПАРЄ про звільнення Юлії Тимошенко та інших політичних в'язнів, що "є порушенням фракційної дисципліни, політичних та ідеологічних основ діяльності опозиції".

Під третім пунктом бютівці згадали про "систематичному співпрацю Наталії Королевської з Адміністрацією президента, зокрема, повному сприянні влади в проведенні масштабної рекламної кампанії Королевської".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини