RU

Королевська попросила дублікат диплома в університеті

16.01.2013, 13:19
Королевська попросила дублікат диплома в університеті - Фото
Наталія Королевська
Диплом про закінчення Східноукраїнського національного університету В.Даля, який міністр соціальної політики Наталія Королевська нібито втратила 24 грудня в Луганську, виявився справжнім. Про це йдеться у відповіді на запит, який призводить Свідомо.

У звіті повідомляється, що Королевська вчилася на економічному факультеті з 1993 по 1997 роки. У 1997-му вона отримала кваліфікацію менеджера і диплом ЛК ВЕ № 008995. Після втрати диплома, міністр звернулася до вузу з проханням зробити дублікат, попередньо заплативши за виготовлення документа і принісши копію паспорта, оголошення в газеті про втрату, довідку з міліції і копію свого диплома.

На жаль, додатково перевірити справжність документа через  сервіс перевірки дипломів не вдалося - там можна перевірити лише дипломи, видані після 2000 року.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Батьківщини Геннадій Москаль заявив, що в міліцейських зведеннях натрапив на заяву Наталії Королевської про те, що вона втратила диплом, йдучи пішки вулицями Луганська. За його словами, вона написала заяву саме в той період, коли треба було подавати документи після призначення міністром.

Досьє на Наталію Королевську
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини