RU

Корнієнко: Зараз КСУ в напівзамороженому стані – і це добре

05.02.2021, 07:49
Корнієнко: Зараз КСУ в напівзамороженому стані – і це добре - Фото
Олександр Корнієнко (Фото: пресслужба Слуги народу/Facebook)

Конституційний суд знаходиться в напівзамороженому стані – і це добре, оскільки суд нібито приймав політичні рішення і міг скасувати низку важливих реформ. Про це в інтерв'ю  Meduza заявив глава партії  Слуга народу Олександр Корнієнко.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Зараз КС в напівзамороженому стані – і це добре. Тому що рішення, які він приймав, були політично мотивовані і навряд чи корисні для країни. КС міг поскасовувати всі реформи, які були в тому числі зобов'язанням України перед нашими міжнародними партнерами", – сказав він.

Корнієнко додав, що СН зараз працює над ускладненням процедури роботи КСУ, щоб у суду "було менше можливостей приймати політичні рішення".

Журналіст зазначив, що це виглядає як спроба президента Володимира Зеленського отримати більше контролю над КСУ. Корнієнко відповів, що цей контроль "життєво необхідний".

"Ми спочатку робимо дії, приймаємо закони, завдяки чому скасовується візовий режим України з ЄС, це найважливіше досягнення. КС бере і каже, що частина прийнятих законів є неконституційними, що перекреслює нашу роботу, в тому числі зобов'язання перед МВФ. Коли КС працює не на народ, а на бізнесменів, це точно не корисно для суспільства", – сказав він.

LIGA.net  направила запит до КСУ з проханням відреагувати на слова Корнієнка.


Читайте також: Зеленський: Тупицький не може бути головою КСУ, сподіваюся на перезавантаження суду в 2021-му

Марк Сировой
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини