RU

Корнацький заявив, що влада готує замах на його життя

20.06.2013, 23:50
Корнацький заявив, що влада готує замах на його життя - Фото
Аркадій Корнацький

Опозиційний кандидат у народні депутати України по округу №132 Аркадій Корнацький заявляє, що має інформацію про те, що у владних колах обговорюється можливість замаху на його життя.

"У Миколаївській обласній держадміністрації не припинялися наради, до яких були залучені керівники так званих силових структур обласних. І там йшлося не про те, як нівелювати той злочин, який влада зробила, а мова йшла про те, як його продовжити і завершити. Тобто вони ставлять питання так: чи все ж таки ми всіх повністю розбомбимо, поставимо на коліна, заженемо в підпілля, в льох, чи... Але у них немає іншого шляху, іншої альтернативи. І паралельно з тим, що вони робили публічно, вони вже почали вести розмову - до мене доходять такі чутки - і по телефону, і через людей, - що відкрито обговорюється питання про те, як мене просто фізично знищити", - розповів Корнацький 20 червня о ефірі телеканалу ТВі.

Нагадаємо, 18 червня у селі Чаусове-2 Миколаївської області невідомі з вогнепальною зброєю намагалися захопити ТОВ Агрофірма Корнацьких.

За словами Корнацького, причини конфлікту - виключно політичні. "Тут немає ніякого економічного або господарського конфлікту, це виключно політична ситуація. Все, що відбувається, відбувається за вказівкою найвищих керівників держави, керує всім цим свавіллям вже більше року генеральний прокурор України Пшонка, на місцевому рівні цим керує глава Миколаївської облдержадміністрації Круглов", - заявив Корнацький.

За матеріалами: ТВі

Досьє на Аркадія Корнацького

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини