RU

Корнійчук назвав підстави для оскарження виборів

10.02.2010, 17:44

Глава Української соціал-демократичної партії Євген Корнійчук вважає, що організація масового голосування вдома під час другого туру виборів Президента може стати підставою для визнання факту, що результати голосування неможливо встановити.

"Я вважаю, що цей факт потрібно визначити таким, який дозволяє говорити про те, що факт голосування неможливо встановити. Саме ці півтора мільйона істотно вплинули на результат виборів, і тому ми будемо говорити про це і в скаргах у ЦВК, і, безумовно, у судах", - зазначив Є.Корнійчук, якого цитує офіційний сайт Юлії Тимошенко.


Глава УСДП нагадав, що Центральна виборча комісія в день голосування дала змогу організувати голосування вдома за участю лише двох представників комісій, що суперечить нормі Закону "Про вибори Президента", згідно з якою голосування вдома має відбуватися в присутності трьох членів комісії.

"Певні технології відпрацьовувалися "з коліс" і застосовувалися фактично вперше при сприянні Центральної виборчої комісії, більшістю в якій є представники Партії регіонів. Понад усе нас хвилюють факти, пов'язані з псуванням бюлетенів - це були масові факти, а також голосування вдома, і ця технологія застосовувалася по всій Україні однією політичною силою на свою користь", - додав він.

Є.Корнійчук повідомив, що представники кандидата в Президенти Ю.Тимошенко підготували і передали до ЦВК і судів десятки мотивованих скарг, які підтверджують необхідність перерахунку голосів. "У всіх проблемних округах позови в судах. На цю хвилину деякі з них розглянуті, з деяких нам відмовлено, деякі ми виграли. Ми формуємо доказову базу для подальшої роботи в судах", - повідомив Є.Корнійчук.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини