RU

Корчинський прогнозує лютневий Майдан

24.12.2008, 13:43

Лідер партії "Братство" Дмитро Корчинський допускає, що в Україні може початися новий Майдан. Нова акція протесту не буде ні синьою, ні помаранчевою, ні чорною. Її гаслом стане заклик "Геть усіх!" - всіх тих, хто причетний до української політики після 2004 року. про це Д. Корчинський заявив під час "круглого столу" на тему: "Підсумки року і майбутнє: погляд Президента України і експертного співтовариства", який у ці хвилини проходить у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23).

Д. Корчинський вважає, що Президент Віктор Ющенко зацікавлений у парламентській більшості, яка "прибере Тимошенко". "Всі критичні зауваження політиків один до одного є правдою. І тому вони всі повинні піти з політики", - сказав він.

За словами Д. Корчинського, сьогодні українська влада не лише не бореться з економічною кризою в Україні, вона на ній заробляє. Водночас, звичайні люди втомилися від ситуації, що склалася у державі. У зв'язку з цим він прогнозує масштабні акції протесту населення у лютому 2009 року. "Тільки самі люди можуть змінити ситуацію в державі в кращу сторону", - відзначив він.

Прес-конференція Президента України: відповіді і коментарі>>>Цей захід проводиться у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини