Корчак заплуталася в поясненні 400 тисяч грн доходу за грудень

21.04.2017, 15:48
Корчак заплуталася в поясненні 400 тисяч грн доходу за грудень - Фото
Наталія Корчак

Глава НАзк заявила, що це "сукупний дохід, який складався з відпускних", і висловила жаль, що "не має при собі розрахунків"

Глава Нацагентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак не змогла пояснити, за що отримала майже 400 тисяч грн доходу в грудні 2016 року. Як передає кореспондент LIGA.net, це питання було піднято сьогодні, 21 квітня, на слуханнях в антикорупційному комітеті Верховної Ради.

Відповідаючи на запитання народного депутата Сергія Лещенка, звідки у неї за грудень минулого року майже 400 тисяч грн задекларованої зміни матеріального становища, Корчак сказала: "Це загальний, сукупний дохід, який складався з відпускних". На питання, що в цю суму входило крім відпускних, глава НАЗК відповіла: "У грудні премії не нараховувались. У листопаді премія для всіх членів Нацагентства була 50%... У мене немає при собі розрахунків. Я можу вам показати виписку зі своєї зарплати. Ви побачите розрахунки".

"Премії в 200 тисяч грн у нас не було. Тільки в серпні... в липні і вересні була нарахована премія 250%", - зазначила Корчак, відповідаючи на питання депутатів. На уточнююче запитання, скільки в грошовому вираженні становить 250%, чиновниця відповіла: "Посадовий оклад - умовно 30 тисяч, помножте на 250". Також вона не змогла відповісти на питання про премії членам НАЗК, повідомивши лише, що, починаючи з грудня, премії не нараховувались.

Відповідаючи на питання, чи сама вона нараховувала собі премії, Корчак заявила: "У нас є положення про преміювання. Національне агентство делегувало ці повноваження мені, і ми всі разом сиділи і... розраховували. Не будемо переводити в сміх і гріх це питання".

Читайте також: Двоє членів НАЗК намагалися відправити у відставку Корчак

У лютому 2017 року міністр юстиції Павло Петренко в інтерв'ю LIGA.net заявив, що керівництво НАЗК заробляє до 150 тисяч грн, проте свою роботу не виконує.

Сама Корчак заявляла, що співробітники агентства в середньому заробляють до 15 тисяч грн, а вона в січні 2017 року почала свою роботу 81 тисячу грн.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих