RU

Кораблі ЧФ РФ робитимуть запит на дозвіл Генштабу України на повернення

14.08.2008, 13:11

Кораблі Чорноморського флоту Російської Федерації, які повертатимуться з Кавказу, мають отримати дозвіл у Генерального штабу України. Про це повідомив на брифінгу у четвер Посол з особливих доручень МЗС України, заступник глави української частини підкомісії з питань Чорноморського флоту РФ Українсько-Російської Міждержавної комісії Віктор Семенов.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Семенов зауважив, що відповідно до нового механізму, який затверджено указами Президента, керівництво цих кораблів має не лише проінформувати українську сторону про те, що кораблі Чорноморського флоту збираються увійти в територіальні води України, як це було раніше, а вони зобов'язані отримати відповідний дозвіл Генерального штабу через військово-морські сили України. Тепер відповідний запит вони мають подати за 72 години до перетину кордону. Відповідаючи на запитання журналістів, які дії мають чинити українські прикордонники, В. Семенов сказав, що їхні дії повинні відповідати їхнім повноваженням.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко затвердив рішення Ради національної безпеки та оборони України про порядок перетину державного кордону України військовослужбовцями, військовими кораблями (суднами забезпечення) та літальними апаратами Чорноморського флоту Російської Федерації.

Про перебування Чорноморського флоту Росії в Криму >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини