RU

"Контекст змінився". Сурков розповів про причини відходу з Кремля

26.02.2020, 11:19
Владислав Сурков (фото - скріншот відео)

Екс-помічник президента РФ Владислав Сурков заявив, що на посаді помічника він "в основному займався Донбасом і Україною", а причину відходу з Кремля пояснив "зміненим контекстом". Про це він розповів в інтерв'ю Актуальным комментариям.

"Я Донбасом і Україною займався в основному. Контекст змінився, скажімо так. Тобто, в результаті я повинен був продовжувати ними займатися. Але контекст змінився", - заявив він.

За словами Суркова, заяву про відставку він написав за власною ініціативою. Він також додав, що планував залишити держслужбу ще в 2013 році, проте "отримав унікальну можливість самому вибрати проект": "Вибрав Україну". Однак після п'яти років, за його словами, почалося "природне гальмування цього проекту".

  • 25 січня директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков, якого в Росії вважають людиною Суркова, заявив, що помічник президента РФ покинув держслужбу "в зв'язку зі зміною курсу на українському напрямку".
  • 18 лютого президент РФ  Володимир Путін підписав указ про звільнення Суркова з посади свого помічника.
  • Сурков, за даними LIGA.net з джерел в українських спецслужбах, відповідав за "політичну життєдіяльність терористів". Співрозмовники вважали, що відхід Суркова означає, що Москва "більше не бачить політичних перспектив у свого терористичного анклаву в Донецьку і Луганську".
  • Російський журналіст Олексій Венедиктов заявляв, що тепер "курирувати український напрямок" замість Суркова буде екс-віце-прем'єр РФ Дмитро Козак, якого в Росії називають "куратором економічного напряму" на територіях підконтрольних Кремлю терористів.

Читайте також: Вежі Кремля. Вихідця ГРУ Суркова замінили вихідцем ГРУ Козаком

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини