"Консультації" з бойовиками. Про що домовилися 11 березня в Мінську - документ

13.03.2020, 13:01
КПВВ Новотроїцьке (Фото: прес-служба ДПСУ)

Так звана консультативна рада, сформувати яку домовилися 11 березня на засіданні мінської контактної групи, садить за стіл переговорів представників України і кремлівських маріонеток з терористичних організацій ДНР/ЛНР. Це випливає з підписаних в середу в Мінську документів, які опублікував ресурс ZN.ua.

Підпишіться на наші новини в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"До складу Ради входять з правом вирішального голосу 10 представників від України, 10 представників від окремих районів Донецької та Луганської областей України, а також по одному представнику з правом дорадчого голосу від ОБСЄ, РФ, ФРН, Франції (за згодою ОБСЄ, РФ, ФРН , Франції)", - йдеться в документі.

Читайте також: Зеленський: На переговори про мир з Росією є один рік

Таким чином, країна-окупант Росія буде представлена на переговорному майданчику не стороною конфлікту, а "радником".

Засідання ради (не рідше ніж раз на два тижні в день перед засіданням ТКГ або за потребою) буде модерувати представник ОБСЄ, рішення приймаються 3/4 голосів від встановленої чисельності ради з вирішальним голосом. Рішення ради носитимуть рекомендаційний характер.

"Основним завданням ради є здійснення діалогу, консультацій та вироблення пропозицій щодо проектів політичних і правових рішень щодо врегулювання конфлікту відповідно до комплексних заходів, в тому числі щодо проведення виборів в ОРДЛО України", - наголошується на скані підсумків зустрічі в Мінську.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ОлигархиРоттердам+: формула любви за 39 млрд грн. История от НАБУ, как спасали империю Ахметова