RU

Консула РФ викликали до МЗС України для вручення ноти протесту

10.04.2015, 17:06
Консула РФ викликали до МЗС України для вручення ноти протесту - Фото
1800b69446c8bdd9ad2a8d44aac4e2c9.jpg
У МЗС України російському консулу вручили ноту протесту, адресовану Міністерству закордонних справ Росії. Про це повідомляє прес-служба дипломатичного відомства.

Протест висловлено у зв'язку з порушенням російською стороною прав українських громадян Миколи Карпюка та Станіслава Кліха, які
утримуються під вартою в РФ.

У МЗС зазначають, що в Росії українським дипломатам не дозволяють відвідати Миколу Карпюка та Станіслава Кліха, ігнорують звернення української сторони про надання інформації щодо місця їх утримання. Таким чином влада РФ порушує Консульську конвенцію між Україною і Росією.

"Міністерство вимагає від російської сторони забезпечення об'єктивного і неупередженого розгляду справ Миколи Карпюка та Станіслава Кліха, негайного допуску консульських посадових осіб України до взятих під варту громадян України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше речник МЗС України Євген Перебийніс заявив, що російська сторона не дає дозволу на допуск консульських посадових осіб України до затриманих в травні 2014 року в Криму Олега Сенцова, Олександра Кольченка та Геннадія Афанасьєва.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини