RU

Конституційний Суд вивчить декларацію про незалежність Криму

17.03.2014, 10:37
Конституційний Суд вивчить декларацію про незалежність Криму - Фото
905924953962343df5c0bf336f7b3e3d.jpg
До Конституційного Суду України надійшло конституційне подання виконуючого обов'язки президента України, голови Верховної Ради Олександра Турчинова щодо відповідності Конституції України постанови Верховної Ради АР Крим "Про Декларацію про незалежність Автономної Республіки Криму і міста Севастополя " від 11 березня.

Як повідомляє прес-служба КСУ, згідно з регламентом Конституційного Суду України, конституційне подання передано на вивчення до секретаріату суду.

Нагадаємо, 14 березня Турчинов підписав указ про зупинення дії постанови "Про Декларацію про незалежність АР Крим та міста Севастополь". Указ вступає в дію з дня опублікування. В указі зазначено, що положення вищезазначеного нормативно-правового акта Верховної ради АРК не відповідають Конституції України і Конституції Криму.

Конституційний Суд України раніше визнав неконституційною постанову Верховної Ради Автономної Республіки Крим  "Про проведення загальнокримського референдуму" від 6 березня. Згідно з рішенням КСУ, постанову АРК визнано неконституційною, втрачає чинність з дня ухвалення даного рішення КС. 15 березня Верховна Рада України достроково припинила повноваження Верховної Ради АРК.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини