RU

Конституційний суд України розірвав відносини з КС Росії

24.04.2014, 10:23
Конституційний суд України розірвав відносини з КС Росії - Фото
f5988002a7f88118e4deebb0f4bc94e8.jpg
Конституційний суд України (КСУ) прийняв рішення про припинення дії Меморандуму про розвиток співробітництва між КСУ і Конституційним судом Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба КСУ.

"17 квітня 2014 року Конституційний суд України прийняв рішення призупинити дію Меморандуму про розвиток співробітництва між Конституційним судом України і Конституційним судом Російської Федерації від 14 червня 2000 року і доручити голові Конституційного суду України проінформувати Конституційний суд Російської Федерації про прийняте рішення", - йдеться в повідомленні .

Зазначений меморандум був підписаний у 2000 році
.

Нагадаємо, на дане рішення вплинули рішення КС Росії про визнання законності проведення референдуму про приєднання Криму до Росії, а також законності його результатів і процедури приєднання.

16 березня в Криму пройшов так званий референдум щодо статусу регіону. За останніми даними, за приєднання Криму до Росії висловилися майже 97% населення. Депутати Верховної ради Криму прийняли постанову про незалежність автономії. 18 березня в Москві було підписано договір між Росією і Кримом про прийняття до складу РФ республіки Крим. Документ підписали президент Росії Володимир Путін, самопроголошений прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов, нелегітимний спікер кримського парламенту Володимир Константинов і самопроголошений мер Севастополя Олексій Чалий. КСУ визнав постанову Верховної ради АР Крим "Про проведення загальнокримського референдуму" від 6 березня неконституційною. 19 березня Конституційний суд Росії визнав законним приєднання Криму до РФ. 20 березня Держдума прийняла федеральний конституційний закон про вступ Криму до складу Російської Федерації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини