RU

Конституційний суд України купив трактор

17.07.2012, 12:46
Конституційний суд України купив трактор - Фото
fd4949ed85ee408f0e56e3d01d1042cc.jpg
Автобаза Конституційного суду України 9 липня 2012 року з результатами тендеру уклала договір з ТОВ ВЛП Украгропостач про купівлю за 155 тис. грн. трактора Білорус 320 МК для господарських потреб. Про це йдеться у Віснику державних закупівель.

В техзавданні зазначено вимогу до трактора - продуктивність при очищенні від снігу не менше 16 100 м.кв./ч.

Як повідомляють Наші Гроші, автобаза КСУ розташована по вул. Ізюмській, 5, недалеко від станції метро Либідська. У розпорядженні суддів Конституційного суду вже є 20 автомобілів Тойота Камрі, 10 Опелів Омега, а також Мерседес S550 вартістю 1 млн. грн., що з'явився після призначення головою КСУ вихідця з Донецької області Анатолія Головіна.

Нагадаємо, на останньому пленарному тижні Верховної Ради був прийнятий урядовий законопроект № 9634 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель". До того скандальний документ кілька разів знімали з розгляду, а перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський і міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко обіцяли не допустити проект до другого читання.

Закон передбачає звільнення всіх держпідприємств (в тому числі комунальних, казенних, госптовариств з держчасткою понад 50%) від необхідності проведення торгів. Єдине виключення - монополісти та закупівлі за кошти держбюджету. Інший дуже важливий момент - результати закупівлі можна буде не публікувати у Віснику державних закупівель. Обов'язковість такої публікації до сих пір була чи не єдиним дієвим способом контролю за витратою грошей платників податків.

Досьє на Анатолія Головіна

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини