RU

Конституцію будуть змінювати картками

18.11.2010, 16:55
Конституцію будуть змінювати картками - Фото
34d67a6a39d8b7612160931e00de853f.jpg

Конституцію будуть змінювати картками

Верховна Рада України виключила можливість голосування бюлетенями за зміни до Конституції. За відповідну загалом зміну до закону про регламент Верховної Ради проголосували 253 народні депутати.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, глава парламентського комітету з питань регламенту Володимир Макеєнко повідомив, що документом виключається пункт 3 частини 2 статті 37 закону про регламент, у частині 2 статті 47 виключаються слова: "і відкрито голосування шляхом подачі іменних бюлетенів", а також друга пропозиція частини 8 статті 149.

За те, щоб перервати розгляд проекту Податкового кодексу для прийняття цього документа, проголосували 255 народних депутатів.

Раніше член регламентного комітету, народний депутат із фракції БЮТ Сергій Сас заявив, що це робиться для того, що голосування проводилося виключно натисненням кнопок. "Зрозуміло, для чого... Розуміючи, що зібрати депутатів для того, щоб вони взяли бюлетені і проголосували, можливості не буде, або якщо вони проголосують, то це буде не та кількість, яка бажана у цій ситуації, а в змінах до Конституції йдеться про дату виборів", - зазначив нардеп.

С.Сас також назвав безпрецедентним порушенням регламенту те, що законопроект внесений сьогодні, сьогодні ж розглянутий комітетом і включений до порядку денного. "Сьогодні, напевно, глава Верховної Ради його підпише... І я думаю, що його сьогодні підпише і Президент", - зазначив він.

Відповідаючи на питання журналістів, до чого такий поспіх, С.Сас сказав: "Тому що треба проголосувати той документ, який чекають від Конституційного Суду щодо змін до Конституції". Він також додав, що, за його інформацією, таке голосування може відбутися завтра.

Також в інтерв'ю журналістам представник Президента у парламенті Юрій Мірошниченко повідомив, що якщо рішення за проектом змін до Конституції буде винесено Конституційним Судом сьогодні, то тоді завтра у парламенті з'явиться правова підстава ставити проект на голосування, "і буде прийматися рішення".

Нагадаємо, сьогодні Конституційний Суд України підготував висновок щодо дати проведення виборів в Україні. Відповідний документ у КСУ оприлюднять завтра.

Конституційний Суд України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини