RU

Конституційний Суд назве дату проведення парламентських виборів

19.11.2010, 09:40
Конституційний Суд назве дату проведення парламентських виборів - Фото
9e837dd6b5fd0b919364c34e12768b37.jpg

Конституційний Суд назве дату проведення парламентських виборів
Сьогодні вранці Конституційний Суд України оприлюднить свій висновок щодо дати проведення парламентських виборів в Україні.

Як повідомляє прес-служба КСУ, висновок стосується відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо проведення чергових виборів народних депутатів України, Президента України, депутатів Верховної Ради АРК, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів вимогам статей 157 і 158 Конституції.

Нагадаємо, вчора заступник глави Партії регіонів, глава фракції ПР у Верховній Раді Олександр Єфремов заявив, що Конституційний Суд прийняв рішення, згідно з яким чергові вибори народних депутатів повинні відбутися в жовтні 2012 року.

"Суд вже виніс рішення з приводу підтримки того подання, яке ми зробили щодо виборів у жовтні 2012 року. За інформацією, яка є у мене, 16 з 18 суддів проголосували "за", - сказав О.Єфремов.

Крім того, політик пояснив, чому парламент збирається у п'ятницю схвалити проект змін до Конституції щодо дати виборів. "Згідно з регламентом і процедурою голосування, ми повинні проголосувати завтра (у п'ятницю, - ред.) 226 голосами для того, щоб направити знову (проект змін до Конституції, - ред.) до Конституційного Суду. І якщо отримаємо підтвердження відповідне, то у лютому місяці відбудеться остаточне голосування в 300 голосів", - зазначив регіонал.

Конституційний Суд України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини