RU

Конституційний Суд дав депутатам більше прав

12.10.2010, 12:15
Конституційний Суд дав депутатам більше прав - Фото
e4a77b184fa7febc6c7bc6c5993939fd.jpg

Конституційний Суд дав депутатам більше прав

Конституційний Суд України дозволив народним депутатам займатися науковою і творчою діяльністю у робочий час. Положення закону "Про принципи попередження і протидії корупції" N1506-VI, що дозволяє це тільки у неробочий час, визнано КС неконституційним. Відповідне рішення КСУ в справі за конституційним поданням Верховного Суду України зачитав сьогодні на засіданні суду глави КСУ Анатолій Головін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, також депутатам тепер дозволено займатися у робочий час викладацькою діяльністю, медичною практикою, інструкторською і судовою спортивною практикою.

Водночас суд визнав конституційним положення цього закону, який дозволяє займатися викладацькою, науковою і творчою діяльністю членам Кабінету Міністрів тільки у неробочий час.

Також КСУ визнав конституційною відстрочку введення у дію антикорупційних законів і неконституційним - положення одного з антикорупційних законів про спеціальну перевірку близьких осіб претендента на посаду, пов'язану з виконанням функцій держави.

Положення закону, визнані Конституційним Судом неконституційними, втрачають силу від дня прийняття судом цього рішення.

Також КСУ прийняв рішення припинити провадження у справі щодо перевірки на відповідність Конституції України Закону "Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень" N1507-VI через невідповідність конституційного подання Верховного Суду вимогам Конституції України і закону України про Конституційний Суд.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини