RU

Коновалюка виключать з Партії регіонів

05.09.2012, 11:43
Коновалюка виключать з Партії регіонів - Фото
Валерій Коновалюк
Народний депутат з фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Валерій Коновалюк може втратити членство в партії на найближчій політраді. Про це Фокусу повідомив керівник донецького обласного виборчого штабу ПР, народний депутат Олександр Касянюк

За словами Касянюка, позбавлення членства ПР стане для Коновалюка покаранням за порушення партійної дисципліни. Коновалюк висунув свою кандидатуру по одномандатному виборчому округу N60 з центром Волноваха Донецької області і, таким чином, склав конкуренцію офіційному висуванцю від ПР, генеральному директору Донецьксталі - колишній ДМЗ - Олександру Риженкову.

"Коновалюк пішов проти рішення партії, він переоцінює свої можливості. Хочеш балотуватися - поклади партквиток і йди самовисуванцем. У нас є партійна дисципліна і на найближчій політраді ми виключимо Валерія Ілліча з наших лав", - пообіцяв Касянюк.

Крім того, він не виключає, що, усвідомивши помилку, Коновалюк може вибути з виборчого процесу, знявши свою кандидатуру. Сам Коновалюк відмовився від коментарів.

Досьє на Валерія Коновалюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини