RU

Коновалюк знімається з виборів: у суботу одружується

23.10.2012, 12:40
Коновалюк знімається з виборів: у суботу одружується - Фото
Фото: з Facebook Валерія Коновалюка
Валерій Коновалюк досі не знає, чи виключений  він з Партії регіонів, а кандидатуру з виборів зняв у зв'язку з одруженням. Про це політик розповів журналістам на прес-конференції.

"Я хочу пролити світло на причини зняття своєї кандидатури в тому окрузі, де я двічі перемагав на виборах. Перш за все, і ви можете мене привітати, в мене відбулися приємні зміни в особистому житті, в суботу відбудеться урочисте одруження. Я 15 років віддав політиці, громадській діяльності, десь, напевно, на шкоду особистому житті ", - зазначив Коновалюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У той же час, він підкреслив, що не збирається припиняти громадсько-політичну діяльність. "Є ряд важливих гуманітарних проектів, думаю, що буду займатися просвітницькою роботою. Сподіваюся і далі активно продовжувати роботу над реформуванням правоохоронних органів. Тож, моя діяльність продовжується, хоча найближчим часом я збираюся взяти тайм-аут і повноцінно займатися особистим життям", - сказав він.

Коновалюк підкреслив, що був у подиві, коли дізнався, що його виключають з Партії регіонів у зв'язку з балотування по мажоритарному округу. "Я досі не знаю, виключили мене з Партії регіонів чи ні. Але це не настільки важливо ... Чіткої відповіді, залишився я в партії або виключили мене, я не отримав. Хочете - вважайте мене безпартійним", - сказав він.

Досьє на Валерія Коновалюка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини