RU

Конгрес українців просить Канаду послати чіткий сигнал Януковичу

17.04.2012, 12:30
Конгрес українців просить Канаду послати чіткий сигнал Януковичу - Фото
0928c149403d7ce1a93bb5ac5c3ad3a4.jpg
Конгрес українців Канади стурбований обвинувальним вироком, винесеним колишньому в.о. міністра оборони України Валерію Іващенку, і закликає уряд Канади засудити політичні судові процеси в Україні.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, зокрема, Конгрес закликав уряд Канади офіційно й публічно висловити своє несхвалення з приводу "тривожного зниження рівня демократичної практики та прав людини в Україні". "В результаті переслідувань і погроз, спрямованих на політичну опозицію, міжнародному співтовариству буде дуже важко визнати легітимність майбутніх парламентських виборів в жовтні 2012 року", - вважають в Конгресі.

"Канада повинна закликати українську владу припинити практику політично мотивованих судових процесів, забезпечити справедливий судовий процес і гарантувати основні права людини, такі як належне медичне обслуговування. Повна відсутність належної правової процедури продовжує плямувати міжнародну репутацію України", - заявив президент Національного конгресу Павло Грод.

За його словами, Канада повинна "послати чіткий сигнал президенту Януковичу", що такі дії призведуть до серйозних наслідків, включаючи загрозу переговорів між Канадою та Україною про вільну торгівлю.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва минулого тижня визнав винним колишнього в.о. міністра оборони Валерія Іващенка (в уряді Юлії Тимошенко) і засудив його до п'яти років позбавлення волі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини