RU

Конгрес США: Росія використовує пересувні крематорії в Донбасі

26.05.2015, 17:51
Конгрес США: Росія використовує пересувні крематорії в Донбасі - Фото
Фото: EPA
Росія настільки відчайдушно намагається приховати присутність своїх солдатів в Україні, що використовує пересувні крематорії, щоб знищувати їх трупи. Про це пише Джош Роджін у своїй статті для Bloomberg.

Він зазначає, що використання подібних пристроїв Росією - строго кажучи, не новина. Ще в січні глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко вказував, що сім таких крематоріїв в'їхали в Україну за кілька днів.

Однак тільки зараз про використання машин-крематоріїв говорять і американська влада, зокрема, голова Комітету у справах збройних сил США Мак Торнберри. "Вони (росіяни - ред) намагаються приховати свою участь у війні не тільки від усього світу, а й від власних співгромадян", - говорить Торнберрі.

Він повідомляє, що особисто бачив докази присутності пересувних крематоріїв в Україні як в українських, так і в американських джерелах. Він відмовився повідомити деталі, але сказав, що повністю довіряє джерелам. "Все, що ми почули від української влади, повністю підтверджується розвідкою США та іншими службами", - уточнив Торнберрі.

Наприкінці березня інший представник Комітету, Сет Молтон, також повідомляв про використання цих машин Росією в Донбасі. "У російського керівництва назріває велика проблема вдома (у зв'язку з повідомленнями про смерті солдатів регулярної армії в Донбасі - ред)... А те, що вони вдаються до такого способу приховування трупів - жахливо і ганебно", - говорить Молтон.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини