RU

Конфлікт у МОЗ: Скалецька попросила звертатися письмово

02.10.2019, 16:41
Конфлікт у МОЗ: Скалецька попросила звертатися письмово - Фото
Зоряна Скалецька (Фото: скриншот відео/Радіо Свобода)

У МОЗ заявили, що на зустрічі колективу міністерства з його новим керівником Зоряною Скалецькою, на якій планувалося обговорити конфлікт між нею і співробітниками відомства, діалог не відбувся. Про це у Facebook написала керівниця директорату стратегічного планування та євроінтеграції Міністерства охорони здоров'я Ірина Литовченко.

З її слів, усі співробітники відомства, які були присутні на зустрічі зі Скалецькою, очікували живого діалогу, проте їм запропонували подати свої питання в письмовому вигляді.

Литовченко у своєму пості перерахувала питання, які планувалося поставити Скалецькій.

"Замість цього - отримали 9-хвилинну лекцію про важкі часи, і про те, що всі свої питання до міністра та його заступників ми повинні надати в письмовому вигляді", - написала Литовченко.

Після цього Скалецька, за її словами, "покинула зал, виштовхнувши вперед Державного секретаря "зібрати питання підлеглих".

Про свою зустріч із колективом відомства написала й сама Скалецька. Вона не повідомила, чи мали співробітники можливість задати їй свої запитання на зустрічі. Однак підтвердила, що доручила держсекретареві "зібрати пропозиції й надати проекти рішень із організаційних питань."

"Я сподіваюся на нашу спільну роботу. Сподіваюся на ваш досвід і ваші знання", - написала Скалецька у Facebook.

Читайте також: Хроніка конфлікту в МОЗ: війна нового керівництва і людей Супрун

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини