RU

Комуністи закликають до всеукраїнського страйку

11.11.2008, 11:12

Фракція КПУ закликала народ України готуватися до всеукраїнського політичного страйку. З таким закликом із парламентської трибуни виступив лідер українських комуністів Петро Симоненко.

"Ми закликаємо робітників і всіх, кому боляче за Україну, готуватися до всеукраїнського політичного страйку. Якщо влада нездатна захистити людей, якщо влада відстоює інтереси тільки купки мільярдерів, я впевнений, народ повинен таку владу змінити", - сказав П.Симоненко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами П.Симоненка, антикризові заходи, прийняті парламентом, захищають насамперед інтереси банківського капіталу і МВФ. Люди, які працюють у реальному секторі економіки, за словами лідера КПУ, залишилися один на один зі своїми проблемами. Він звернув увагу на зупинення роботи підприємств, скорочення робочих місць і заробітної плати, знецінення вкладів, зростання цін і тарифів.

"Ви повинні розуміти, що при владі знаходяться представники могутніх фінансово-політичних угруповань і олігархів, тому так званий другий антикризовий пакет, який зараз планується розглянути в парламенті, як і перший, ніяк не сприятиме вирішенню ваших проблем, які накопичуються в умовах кризи. Він спрямований на те, щоб основний тягар цієї кризи перекласти на ваші плечі, плечі простих робітників, службовців, пенсіонерів", - наголосив П.Симоненко.

Раніше Компартія запропонувала створювати робочі комітети з захисту заводів. "Ми запропонували і такий варіант: якщо власник необґрунтовано скорочує робітників, то ми маємо право націоналізувати ці підприємства. Це повинна бути спільна політика, зокрема і держави, і уряду, і профспілок, і приватних осіб. А вже власність трудових колективів дає їм право, по суті, бути джерелом формування державної політики, а не політики Міжнародного валютного фонду на території України", - зазначав П.Симоненко.

Нагадаємо, 31 жовтня Верховна Рада прийняла антикризовий Закон "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Про пожертву лідерів нації в фонд антикризи у статті "Апаратне "обрізання" >>>
Досьє на Петра Симоненка >>>
Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини