Комуністи виступають за націоналізацію Одеського припортового заводу

20.11.2008, 12:08

Комуністична партія виступає за націоналізацію Одеського припортового заводу (ОПЗ). Про це сьогодні заявив лідер КПУ, народний депутат

Комуністична партія виступає за націоналізацію Одеського припортового заводу (ОПЗ). Про це сьогодні заявив лідер КПУ, народний депутат Петро Симоненко, під час парламентської трибуни.

Як повідомляє прес-служба Компартії, П.Симоненко наголошував на тому, що продаж ОПЗ, "який є одним з ключових підприємств в економіці країни є державним злочином".

Лідер КПУ також сказав, що "головним претендентом на завод є компанія Group DF на чолі з Дмитром Фірташем".

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко скасував свій Указ про зупинку дії розпорядження Кабінету Міністрів "Про затвердження умов проведення конкурсу з продажу пакету акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" № 261-р від 11 лютого 2008 року. Про це йдеться у відповідному Указі глави держави № 1049/2008 від 18 листопада 2008 року. Таким чином дозволений продаж ОПЗ.

У свою чергу Перший заступник глави Секретаріату Президента Олександр Шлапак висловив переконання, що в 2009 році Україна зможе здійснити успішний і ефективний продаж Одеського припортового заводу.

Довідка про ВАТ "Одеський припортовий завод" >>>

Досьє на Петра Симоненка >>>

Досьє на Дмитра Фірташа >>>


Популярне