RU

Комуністи вимагають повернути українські гроші з "офшорів"

20.10.2008, 15:10

Лідер комуністів Петро Симоненко пропонує повернути в Україну всі кошти з "офшорів". Про це він заявив сьогодні в своєму виступі на консультаціях за участю Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко у Верховній Раді України.

"Якщо сьогодні звучать заклики про те, щоб затягувати пояси - значить, затягувати пояси повинні всі. Тому я пропоную, Юліє Володимирівно: якщо сьогодні в парламенті треба внести зміни, значить, перше, що треба зробити - це всі гроші з офшорних зон і інших зарубіжних банків повернути в Україну, тому що вони сьогодні працюють там, а український народ страждає", - зокрема, наголосив лідер українських комуністів, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Інакше, за словами П. Симоненка, Нацбанку потрібно анулювати ліцензії на відкриття рахунків за рубежем.

Нагадаємо, раніше сьогодні Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко запропонувала перейти в режим бюджетної економії. "Ми сьогодні зобов'язані переглянути Бюджет на 2008 рік і повністю поміняти і внести зміни до проекту Бюджету на 2009 рік, тому що світова криза України не обійде, буде певна стагнація виробництва, буде певне зниження рівня ВВП, і я гадаю, що найбільший удар припаде на 2009 рік. І це означає, що нам треба перейти на економну бюджетну політику", - зокрема, сказала вона.

Досьє на Петра Симоненка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини