RU

Комуністи пояснили, чому не підтримали недовіру Тимошенко

14.07.2008, 11:11

Комуністична партія не повинна брати участі у розборках між представниками великого бізнесу. Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко, відповідаючи на питання, чому депутати від його фракції не проголосували за резолюцію про відповідальність уряду.

Як повідомляє прес-служба Компартії, П. Симоненко зазначив, що фракції КПУ нічого не заважало проголосувати за це питання. Але комуністи, приймаючи рішення не голосувати, виходили з тверезого аналізу тієї ситуації, що склалася в Україні.

"Ми як Комуністична партія України ніколи не повинні брати участь у розборках, які, судячи з того, що відбувалося у залі, тривають між представниками великого бізнесу", - наголосив політик.

За його словами, у п'ятницю комуністи були на стороні українського народу. Тим більше, що рішення про відставку уряду треба приймати в умовах, коли сформована нова коаліція. "Це треба для того, щоб не дати можливості Ющенкові вкотре розігнати парламент і таким чином узурпувати владу, чого він, до речі, і прагне", - резюмував П. Симоненко.

Нагадаємо, Верховна Рада України 11 липня, у свій останній пленарний день роботи в рамках другої сесії шостого скликання, не підтримала питання про відповідальність чинного уряду на чолі з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Досьє на Петра Симоненка >>>

Досьє на Юлію Тимошенко>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини