RU

Комуністи не хочуть дозволяти Ющенку розігнати ВР

15.07.2008, 11:30

Будь-які перемовини з Віктором Ющенком та націоналістами закінчуються погано для України. Про це заявив лідер Комуністичної партії Петро Симоненко, коментуючи підсумки голосування щодо постанови про резолюцію недовіри урядові. Головний комуніст вважає, що цю резолюцію потрібно приймати в умовах, коли буде сформовано нову коаліцію, "щоб не дати змоги В. Ющенку в котрий раз розігнати парламент".

Як повідомляє прес-служба Компартії, П. Симоненко зауважив: "Чому комуністи так поставили питання і не голосували? З однієї простої причини: досвід минулого року показує - будь-які перемовини з Ющенком та націоналістами закінчуються погано для України", - сказав П. Симоненко.

За його словами, комуністи попереджали своїх колег з Партії регіонів про те, щоб ті не вели перемовин про дострокові вибори. "Вони вступили у перемовини та повірили Ющенку. У результаті Україна витратила мільярди на проведення виборчої кампанії, а Ющенко залишився у владі та знищує Україну", - зазначив парламентар.

На думку П. Симоненка, " навіть нетямущому політику зрозуміло , що Ющенко вирішував проблеми боротьби за ринки збуту та свого майбутнього руками парламенту". "Вони й так гиркаються між собою, а страждає вся Україна. Ці сварки влаштовуються ще й для того, щоб, не створивши можливостей для формування нової коаліції, не сформувавши нового уряду, Ющенко мав механізм 10 вересня розігнати парламент. Нехай 10 вересня вони дадуть відповідь, що вони зробили і як вони робили", - заявив нардеп.

Партієць зауважив, що питання про висловлення недовіри урядові Ю. Тимошенко потрібно приймати в умовах, коли буде сформовано нову коаліцію, "щоб не дати змоги Ющенку у котрий раз розігнати парламент і таким чином узурпувати владу, до чого він і прагне".

Нагадаємо, Верховна Рада України 11 липня, в останній пленарний день роботи в рамках другої сесії шостого скликання, не підтримала питання про відповідальність уряду на чолі з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Досьє на Петра Симоненка >>>

Довідка про Комуністичну партію України >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини