RU

"Комсомольська правда" в Україні" змінила назву

12.01.2016, 12:02
Фото: kp.ua
Газета "Комсомольская правда" в Україні", що входить в медіахолдинг UMH, змінила назву в рамках закону "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) режимів і заборону пропаганди їх символіки". Про це йдеться в статті "Особливості декомунізації: "Комсомольская правда" в Україні" змінює назву на сайті газети.

"Щоденна газета "Комсомольська правда" в Україні" з 12 січня 2016 року змінила назву. Тепер ми називаємося "КП" в Україні". На цей крок редакція була змушена піти у зв'язку з чинним в країні законом про декомунізацію, а також небажанням Міністерства юстиції враховувати той факт, що українська версія газети, яка існує вже 19 років, ніколи не була "рупором ВЛКСМ", а є одним з лідерів друкованої преси в Україні", - йдеться в статті на сайті і газети і в друкованій версії.

За словами головного редактора видання Оксани Богданової, "Комсомольська правда" видається більш ніж в 50 країнах світу, в тому числі державах, які також пройшли через декомунізацію, однак лише в Україні закон змусив газету змінити назву.

Нагадаємо, 21 травня 2015 року набув чинності закон, яким передбачається заборона пропаганди комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) режимів, а також їх символіки в Україні.

Відзначимо, що UMH належить бізнесменові Сергію Курченку, який оголошений в розшук в Україні і проживає в даний час в Росії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини