RU

Компартія в коаліцію не входила і входити не збирається

16.12.2008, 17:11

Фракція Компартії не входила, не входить і не буде входити в коаліцію з націоналістами. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат України Петро Цибенко, реагуючи на докори деяких депутатів від Партії регіонів про те, що комуністи нібито причетні до створення коаліції між БЮТ, "Нашою Україною - Народною самообороною" і Блоком Литвина.

Як повідомляє прес-служба КПУ, П. Цибенко наголосив: "Тим з наших колег, хто дуже стурбований позицією і місцем фракції комуністів, я хочу сказати, що фракція комуністів не входила в коаліцію з націоналістами, не входить і входити не буде. Це перше. Друге. Ми маємо власну позицію щодо будь-якого законопроекту, незалежно від того, хто його вносить.

"І третє. Я хотів би спитати шановного пана Павла Гнатовича Сулковського (народний депутат від Партії регіонів - ред.), чи збігав він вже на Банкову порадитися з Президентом Ющенком, перш ніж звинувачувати комуністів. Тому що його позиція останнім часом щось дуже чітко збігається з позицією Президента, на жаль", - підсумував П. Цибенко.

Нагадаємо, в "Нашій Україні" також стурбовані впливом комуністів на нову коаліцію. Про це заявив народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони", екс-голова фракції В'ячеслав Кириленко журналістам на брифінгу. "Я дуже стурбований тим, що в коаліції, яка ще практично не відбулася, починають домінувати комуністи", - відзначив він.

Коаліціада-2008: добірка новин >>>

Компартія України: довідка і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини