RU

Компартія оголосила про початок масових акцій протесту з 20 грудня

15.12.2008, 15:25

З 20 грудня Компартія починає масові акції протесту на захист прав трудящих. Про це повідомив лідер КПУ Петро Симоненко.

Як повідомляє прес-служба КПУ, П. Симоненко уточнив, що 13 грудня пленум центрального комітету Компартії дав оцінку соціально-економічній і політичній ситуації в країні, а також ухвалив рішення про початок масових акцій протесту. З 20 грудня акції пройдуть в областях, а на січень заплановані акції всеукраїнського рівня.

"Ми закликаємо підтримати ініціативи комуністів і взяти активну участь в акціях протесту. Ми закликаємо створювати комітети захисту підприємств і трудових колективів. На основі таких комітетів, на основі оновлених профспілок і об'єднань необхідно приступити до формування народних структур самоврядування, фактично паралельних структур влади на місцях", - заявив П. Симоненко.

За його словами, нинішнє керівництво профспілок "не здатне організувати опір свавіллю власників".

Нагадаємо, тим часом лідер СПУ Олександр Мороз вважає, що Соцпартія як "ключова опозиційна сила має очолити акції протесту, які неминучі за політики бездіяльності і непрофесіоналізму влади". Цю можливість 20 грудня розгляне з'їзд СПУ.

Компартія України: довідка і добірка новин >>>

Фінансова криза: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини