RU

Компартія обіцяє притягнути Ющенка до кримінальної відповідальності

29.09.2008, 16:24

КПУ наполягатиме на притягненні Віктора Ющенка до кримінальної відповідальності. Про це заявив народний депутат від КПУ Спірідон Килінкаров, коментуючи попередні результати роботи Тимчасової слідчої комісії ВР із поставок зброї в Грузію.

Як повідомляє прес-служба компартії, С. Килінкаров зазначив, що якщо вина Президента В. Ющенка в тому, що "він особисто займався координацією поставок зброї в Грузію" буде доведена, то комуністи наполягатимуть на притягненні його до кримінальної відповідальності.

У тому, що поставки зброї відбувалися під особистим керівництвом глави держави, у С. Килінкарова "немає абсолютно жодних сумнівів". "Тому що однобока позиція Президента, без з'ясування реальної ситуації на Кавказі, і прийняття таких рішень зайвий раз підтверджують той факт, що Ющенко не є самостійним політиком, він - представник інтересів США або довірена особа Буша на території України", - упевнений парламентарій.

За його словами, якщо причетність В. Ющенка до поставок зброї в Грузію буде доведена, то він повинен буде понести за це кримінальну відповідальність. "Це злочин, людина порушила закон, він злочинець, і процедура імпічменту повинна бути почата. Для мене ці речі абсолютно зрозумілі і очевидні. Думаю, за підсумками роботи слідчої комісії ми зробимо відповідні висновки. Принаймні, фракція комуністів наполягатиме на тому, щоб притягнути Ющенка до кримінальної відповідальності", - пообіцяв С. Килінкаров.

Нагадаємо, раніше Тимчасова слідча комісія ВР із питань з'ясування обставин поставок зброї і військової техніки в Грузію заявила, що виявила ряд фактів, які підтверджують порушення законодавства і наявність фінансових зловживань у цьому питанні.

Детальніше про скандал на ринку озброєння >>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини