Компартія обіцяє притягнути Ющенка до кримінальної відповідальності

29.09.2008, 16:24

КПУ наполягатиме на притягненні Віктора Ющенка до кримінальної відповідальності. Про це заявив народний депутат від КПУ Спірідон Килінкаров, коментуючи поперед

КПУ наполягатиме на притягненні Віктора Ющенка до кримінальної відповідальності. Про це заявив народний депутат від КПУ Спірідон Килінкаров, коментуючи попередні результати роботи Тимчасової слідчої комісії ВР із поставок зброї в Грузію.

Як повідомляє прес-служба компартії, С. Килінкаров зазначив, що якщо вина Президента В. Ющенка в тому, що "він особисто займався координацією поставок зброї в Грузію" буде доведена, то комуністи наполягатимуть на притягненні його до кримінальної відповідальності.

У тому, що поставки зброї відбувалися під особистим керівництвом глави держави, у С. Килінкарова "немає абсолютно жодних сумнівів". "Тому що однобока позиція Президента, без з'ясування реальної ситуації на Кавказі, і прийняття таких рішень зайвий раз підтверджують той факт, що Ющенко не є самостійним політиком, він - представник інтересів США або довірена особа Буша на території України", - упевнений парламентарій.

За його словами, якщо причетність В. Ющенка до поставок зброї в Грузію буде доведена, то він повинен буде понести за це кримінальну відповідальність. "Це злочин, людина порушила закон, він злочинець, і процедура імпічменту повинна бути почата. Для мене ці речі абсолютно зрозумілі і очевидні. Думаю, за підсумками роботи слідчої комісії ми зробимо відповідні висновки. Принаймні, фракція комуністів наполягатиме на тому, щоб притягнути Ющенка до кримінальної відповідальності", - пообіцяв С. Килінкаров.

Нагадаємо, раніше Тимчасова слідча комісія ВР із питань з'ясування обставин поставок зброї і військової техніки в Грузію заявила, що виявила ряд фактів, які підтверджують порушення законодавства і наявність фінансових зловживань у цьому питанні.

Детальніше про скандал на ринку озброєння >>>

Досьє на Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования