Компанія Аліни Кабаєвої отримала контроль над CNN в Росії

05.05.2016, 17:29
Компанія Аліни Кабаєвої отримала контроль над CNN в Росії - Фото
Аліна Кабаєва (фото - politota.d3.ru)
Спільне підприємство Національної медіа групи, раду директорів якої очолює Аліна Кабаєва, і Discovery Медіа Альянс закрило операцію з придбання російського портфеля телеканалів Turner. Як повідомляє РБК, після цієї угоди підприємство може займатися дистрибуцією Cartoon Network, Boomerang і CNN в Росії.

У прес-релізі говориться, що Медіа Альянс і компанія Vi, яка займається продажем реклами, збираються продавати рекламу на телеканалі Cartoon Network. Turner вирішив продати свої російські активи після прийняття поправок до закону про ЗМІ, який обмежує іноземний капітал в російських медіакомпаніях до 20%.

Раніше Ольга Паскіна, яка займала посаду генерального директора Медіа Альянсу, говорила, що компанія буде купувати у Turner контент і відраховувати частину доходів за ліцензійним контрактом. Ключовими активами в угоді називалися телеканали Cartoon Network і Boomerang. Паскіна згадувала також про плани відновити мовлення телеканалу CNN в Росії.

CNN припинив мовлення в Росії в кінці 2014 року через поправки, які заборонили рекламу на платних кабельних каналах, проте ці поправки через деякий час були скасовані.

Національна медіа група керує П'ятим каналом, Новинами, Рен ТВ, Російською службою новин, а також володіє 25% Першого каналу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса