Коморовський: З Україною йде гра з найвищими ставками

Коморовський: З Україною йде гра з найвищими ставками - Фото
13.06.2013, 11:02

Президент Польщі Броніслав Коморовський у середу провів зустріч з президентом Євроради Германом Ван Ромпеєм, де в основному йшлося про Україну

У ситуації з Україною, яка прагне в листопаді підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом, йде гра з найвищими ставками, заявив журналістам у Братиславі на саміті лідерів країн Центральної Європи президент Польщі Броніслав Коморовський.

Коморовський у середу провів зустріч з президентом Європейської Ради Германом Ван Ромпеєм, де в основному йшлося про Україну. "Ми обмінялися думками про те, що можна зробити, щоб мобілізувати Україну до такої діяльності, яка привела б до прийняття всіх заходів, які приведуть до підписання з Україною в листопаді угоди про асоціацію", - сказав президент Польщі, передає УНіАН з посиланням на РАР .

У четвер Коморовський повинен провести зустріч з президентом України Віктором Януковичем.

Нагадаємо, сьогодні у Братиславі відкрився 18-й Центрально-Європейський саміт глав держав країн Центральної, Східної та Південно-Східної Європи. У саміті візьме участь президент Янукович. Планується участь президентів Австрії, Румунії, Чорногорії, Естонії, Македонії, Литви, Хорватії, Польщі, Латвії, Болгарії, Молдови, Угорщини, Сербії, Албанії, Словенії, Чехії, Словаччини.

Досьє на Броніслава Коморовського
Популярне