RU

Комісія повторно направила Трубі 27 кандидатур без поліграфа

03.09.2018, 18:10
Комісія повторно направила Трубі 27 кандидатур без поліграфа - Фото
Роман Труба (фото - Андрей Гудзенко/LIGA.net)

Конкурсна комісія по Державному бюро розслідувань знову направила главі ДБР Роману Трубі 27 кандидатур без результатів поліграфа. Таке рішення було прийнято на засіданні комісії, передає кореспондент LIGA.net.

Труба на засіданні заявив, що повернув комісії 27 кандидатур на керівні посади в ДБР, так як в документах немає результатів поліграфа.

Члени комісії вирішили знову направити ці кандидатури Трубі. Вони також вирішили попросити парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення законодавчої діяльності дати оцінку правовій позиції директора ДБР і конкурсної комісії.

У коментарі журналістам Труба зазначив, що, незважаючи на цю ситуацію, роботу ДБР не буде зупинено.

Він повідомив, що сьогодні разом з заступниками проводить співбесіди з кандидатами на посади заступників територіальних управлінь. "Це рішення буде прийнято завтра. На цьому тижні територіальні управління ДБР почнуть свою роботу. Якщо 27, або 3, або 10 керівників структурних підрозділів не призначені, це не може зупинити роботу ДБР", - сказав він.

Також, за словами Труби, сьогодні розпочалися співбесіди з кандидатами на посади слідчих територіальних управлінь. "Ми йдемо у графіку. І найближчим часом ми почнемо перші кримінальні провадження", - додав Труба.

Раніше Труба заявив, що конкурсна комісія Державного бюро розслідувань знищила результати проходження поліграфа переможцями на керівні посади. Через це він відмовляється призначати 27 відібраних кандидатів на посади керівників до територіальних управлінь відомства.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини