RU

Комітет Європарламенту затвердив безвізовий режим для України

09.03.2017, 14:11
Комітет Європарламенту затвердив безвізовий режим для України - Фото
380f8dbdc941489f830fafdf73013523.jpg
39 членів Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ затвердив запровадження безвізового режиму для списку третіх країн, куди входить і Україна. Про це стало відомо з трансляції засідання відомства.

За позитивне вирішення питання проголосували 39 членів комітету, один утримався, а четверо представників були проти.

На комітеті відзначили, що Україна виконала всі вимоги ЄС щодо безвізового режиму, "перевершивши очікування" ЄС.

Президент Петро Порошенко подякував доповідачу від ЄС Марії Габріель і членам комітету за підтримку України і "об'єктивну оцінку реформаторських зусиль української влади".

"Останній етап парламентської компетенції - розгляд рішення про безвізовий режим для України на пленарній сесії Європейського парламенту на початку квітня. Доручив МЗС активізувати відповідну роботу для якнайшвидшого прийняття позитивного вердикту ЄП. Після цього останнє слово в процесі візової лібералізації - за державами-членами ЄС", - зазначив глава держави у себе в Facebook.

2 березня 2017 року посли членів ЄС в Брюсселі схвалили рішення про візову лібералізацію. Пропозиція щодо впровадження безвізового режиму буде винесена на голосування на сесії Європарламенту, ймовірно, вже 5 квітня.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини