RU

Комітет відхилив законопроект опозиції про лікування Тимошенко

20.11.2013, 16:51
Комітет відхилив законопроект опозиції про лікування Тимошенко - Фото
e24156ab47f2821bc50f2c1cd464d0a6.jpg
Профільний комітет відхилив новий проект закону опозиціонерів про лікування ув'язнених за кордоном  Таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, голова комітету, народний депутат з фракції Батьківщина Андрій Кожем'якін зазначив, що в новому законопроекті, підготовленому опозиційними депутатами, №3599д, враховано багато пропозицій регіоналів, озвучені ними на робочій групі.

Він запропонував рекомендувати парламенту прийняти даний законопроект у першому читанні завтра, а до другого читання підготувати з урахуванням подальших напрацювань групи. Таку пропозицію підтримали 7 з 16 присутніх на засіданні членів комітету, проти висловилися дев'ять.

Член комітету, регіонал Володимир Олійник запропонував інше рішення - продовжити роботу групи з підготовки законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном на базі даного документа, а також з урахуванням норм раніше поданих до парламенту законопроектів народних депутатів Анжеліки Лабунської, Сергія Міщенка, Володимира Купчака та лідерів опозиційних фракцій. Таке рішення підтримали дев'ять членів комітету.

Нагадаємо, раніше представники місії Європарламенту Пет Кокс і Олександр Кваснєвський направили президенту Віктору Януковичу клопотання про помилування екс-прем'єра Юлії Тимошенко. Також представники моніторингової місії Європарламенту схвалили законопроект Анжеліки Лабунської про лікування Тимошенко і рекомендували парламентським фракціям прийняти його якомога швидше.

28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, одна з них - звільнення Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини