RU

Комітет рекомендував Рибаку звільнити керівництво телеканалу Рада

20.12.2013, 15:18
Комітет рекомендував Рибаку звільнити керівництво телеканалу Рада - Фото
Глава парламентського комітету з питань свободи слова Микола Томенко
Комітет з питань свободи слова та інформації висловив недовіру керівництву парламентського телеканалу Рада і звернувся до голови парламенту  Володимира Рибака з вимогою про звільнення директора каналу.

Як повідомив голова комітету Микола Томенко, реагуючи на звернення журналістів та народних депутатів, комітет на своєму засіданні сьогодні розглянув питання про редакційну політику каналу Рада.

Доповідаючи з цього питання, Томенко зазначив незбалансованість подачі інформації парламентським каналом та подання практично однієї точки зору - влади. Він нагадав, що парламентський телеканал фінансується з державного бюджету платниками податків, а тому повинен об'єктивно і неупереджено показувати ситуацію в Україні, як мінімум, пропорційно чисельності фракцій, представлених у парламенті.

"Це не канал Партії регіонів і не канал уряду. Це - парламентський телеканал", - цитує Томенка його прес-служба.

За результатами дискусії під час засідання комітету вираз недовіри підтримали шість депутатів, проти даного рішення - один.

Також комітет підтримав пропозицію Томенка створити наглядову раду парламентського каналу Рада, в який входили б по одному депутату з усіх фракцій та позафракційних, з метою забезпечення об'єктивності, достовірності та неупередженості у діяльності цього ЗМІ.

Томенко також поінформував, що на наступний рік уряд пропонує на фінансування каналу Рада, газети Голос України та журналу Віче виділити понад 26 млн. грн.

Нагадаємо, раніше у необ'єктивності при подачі інформації представники громадськості та опозиційні народні депутати звинувачували Перший національний телеканал.

Досьє на Миколу Томенка

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини