RU

Комітет Ради визнав законопроект Донець корупціогенним

05.10.2016, 17:38
Комітет Ради визнав законопроект Донець корупціогенним - Фото
df44ea404b2fa424a0e446638394394f.jpg
Антикорупційний комітет визнав корупціогенним законопроект Тетяни Донець з електронного декларування. Таке рішення було прийнято на засіданні комітету в середу, передає кореспондент ЛІГА.net.

Проектом змін до закону про запобігання корупції 5079, зокрема, пропонується не вказувати в декларації готівкові кошти, кошти на банківських рахунках, внески до кредитних спілок та активи в банківських металах, якщо їх загальна сума не перевищує граничну суму розрахунків в готівковій формі. Передбачена можливість відмови члена сім'ї декларанта надати свої дані для заповнення декларації.

Два інших проекти змін до той же закон авторства Тетяни Донець комітет не визнав корупціогенними, але рекомендував парламенту відхилити їх.

Глава комітету Єгор Соболєв нагадав, що спроба поліпшити закон поправкою депутата Вадима Денисенка мало не закінчилася провалом упровадження електронного декларування.

Проектом 5080 пропонується збільшити з 10 днів до місяця термін, в який декларант повинен надати інформацію до реєстру декларацій, якщо його майновий стан істотно змінюється.

Проектом 5081 пропонується зобов'язати чиновників вказувати в деклараціях свої благодійні внески.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини