RU

Комісія з помилування відхилила прохання Тимошенко

27.04.2013, 15:52
Комісія з помилування відхилила прохання Тимошенко - Фото
1f0c1b330d1eb2d3b048f2e02a932f7a.jpg

"Під час розгляду питання Комісія визначилась, що оскільки розслідування кримінальних справ за обвинуваченням Тимошенко у вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів поки не завершене і судом по справах не прийняті відповідні рішення, питання про її помилування є передчасними", - йдеться в повідомленні комісії, текст якого цитує прес-служба глави держави.

Комісією також прийняті до уваги висновку Національного університету Юридична академія України імені Ярослава Мудрого, Національного університету ім. Т.Шевченка, Інституту законодавства Верховної Ради України, згідно з якими до остаточного розгляду кримінальних справ щодо Тимошенко і винесення вироків суду вирішення питання про помилування є передчасним.

"Отже, ураховуючи ступінь тяжкості вчиненого Тимошенко Ю.В. злочину, а також те, що вона відбула незначну частину призначеного судом строку покарання, обвинувачується та підозрюється у вчиненні інших правопорушень і рішення у кримінальних справах судом не прийняті, Комісія при Президентові України у питаннях помилування не знайшла підстав для внесення пропозицій про застосування помилування", - йдеться в повідомленні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини