Комісія з помилування відхилила прохання Тимошенко

Комісія з помилування відхилила прохання Тимошенко - Фото
27.04.2013, 15:52

Комісія при президенті України з питань помилування розглянула клопотання про помилування екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко

"Під час розгляду питання Комісія визначилась, що оскільки розслідування кримінальних справ за обвинуваченням Тимошенко у вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів поки не завершене і судом по справах не прийняті відповідні рішення, питання про її помилування є передчасними", - йдеться в повідомленні комісії, текст якого цитує прес-служба глави держави.

Комісією також прийняті до уваги висновку Національного університету Юридична академія України імені Ярослава Мудрого, Національного університету ім. Т.Шевченка, Інституту законодавства Верховної Ради України, згідно з якими до остаточного розгляду кримінальних справ щодо Тимошенко і винесення вироків суду вирішення питання про помилування є передчасним.

"Отже, ураховуючи ступінь тяжкості вчиненого Тимошенко Ю.В. злочину, а також те, що вона відбула незначну частину призначеного судом строку покарання, обвинувачується та підозрюється у вчиненні інших правопорушень і рішення у кримінальних справах судом не прийняті, Комісія при Президентові України у питаннях помилування не знайшла підстав для внесення пропозицій про застосування помилування", - йдеться в повідомленні.


Популярне