RU

Комісія МОЗ просить два тижні на огляд Тимошенко

27.04.2012, 16:43
Комісія МОЗ просить два тижні на огляд Тимошенко - Фото
Юлія Тимошенко
Медична комісія Міністерства охорони здоров'я України просить додатковий час, не менше двох тижнів, для проведення повторного комісійного огляду Юлії Тимошенко, за результатами якого зможе надати висновок про стан здоров'я і можливості присутності Тимошенко під час судових засідань.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі МОЗ, такі пропозиції медична комісія надала з урахуванням відмови Тимошенко від медичного огляду, в тому числі консиліумом лікарів, 26 і 27 квітня.

Повідомляється, що члени медичної комісії в супроводі начальника медичної частини Качанівської виправної колонії 26 квітня 2012 року прибули до кімнати, де знаходиться Тимошенко, з пропозицією провести медичний огляд. У МОЗ зазначають, що під час відвідин Тимошенко сиділа за столом і працювала з документами. Від запропонованого медичного огляду екс-прем'єр відмовилася.

За інформацією медичних працівників Качанівської виправної колонії, Тимошенко більшість вільного часу проводить сидячи за столом.

Комісія рекомендує продовжувати динамічне спостереження лікарями медичної частини колонії і пропонує виконувати призначення міжнародної медичної комісії за участю німецьких лікарів.

Нагадаємо, 19 квітня відбулося попереднє слухання у справі про фінансові порушення корпорації Єдині енергетичні системи України, якою свого часу керувала Тимошенко. 20 квітня суддя Костянтин Садовський призначив справу до слухання на 28 квітня.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини