RU

Комісія Богословської покаже всій Європі, що зробила Тимошенко

20.03.2012, 11:37
Комісія Богословської покаже всій Європі, що зробила Тимошенко - Фото
34cdaec532803c7ad97c7dc40e82c55d.jpg
Верховна Рада направить звіт тимчасової слідчої комісії щодо газових контрактах Юлії Тимошенко в усі європейські структури, Російську Федерацію, США та Канаду. Це передбачено постановою N10211 про звіт комісії, за який проголосувало 266 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, голова комісії Інна Богословська пояснила, що звіт пропонується відправити до Ради Європи, Парламентської асамблеї Ради Європи, ради ЄС, Єврокомісії, Європейського парламенту, а також головам держав, урядів і парламентів країн-членів ЄС, Російської Федерації, США, Канади, Парламентської асамблеї НАТО, ОБСЄ, генеральному секретарю ООН.

Крім цього, звіт комісії повинен бути опублікований в газеті Голос України.

У звіті комісії йдеться, що під час переговорів і підписання директив на укладення газових контрактів між Нафтогазом і Газпромом Тимошенко "приховала від суспільства й влади факти існування боргу її приватних компаній перед міністерством оборони Російської Федерації в сумі $405 мільйонів 311 тисяч 181".

На думку членів комісії, ця обставина, а також наявність кримінальної справи, порушеної проти Тимошенко в Росії, зумовило її особисту зацікавленість при підписанні дискримінаційних газових угод.

Богословська також зазначила, що в діях Тимошенко спостерігаються ознаки державної зради, проте довести її наявність за допомогою інструментів, які є в розпорядженні комісії, неможливо.

Звіт комісії запропоновано направити також в українські інстанції - президентові України, до Кабміну, силовим структурам для належного реагування.

Постанова Верховної Ради також рекомендує президенту України, Кабміну, Генеральній прокуратурі й Службі безпеки посилити контроль за законністю дій посадових осіб.

Нагадаємо, раніше Богословська повідомила, що її слідча комісія не змогла довести факт державної зради Тимошенко при підписанні газових угод між НАК Нафтогаз та ВАТ Газпром. У комісії недостатньо матеріалів для того, щоб кваліфікувати дії Тимошенко як зраду.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини